من کی هستم؟!

سجاد پورجعفری هستم. متولد پنجم فروردین هفتاد و هشت، یه فروردینی مغرور که غرورش رو گذاشت زیر پاش تا دستش به چیزای بهتری برسه (: 

من الان توی بیستمین بهار  زندگی ام هستم و امید دارم که عرض زندگیم بیشتر از طول اون خواهد بود.  سال نود و پنج – دانشگاه قبول شدم اوونم شمااال، و این باعث شد که من تنها سفر کردن رو یادبگیرم و با شیرینی و تلخی هاش آشنا بشم همین؛ یه سکویی بود که منو اول پرتاب و بعد غرق در دنیای تنهایی جات خودم کرد … 

من اون سالها کل مازندران و گیلان رو گشتم تمام سوراخ سمبه های اونجا رو رفتم و همین بود که عاشق شهر رشت شدم .. خلاصه که هرچی از این شهر بگم کمه (:

نظر گریبایدوف سفیر روسیه در مورد رشت:
«رطوبت به قدری زیاد است، که حتی از درز ساعت هم عبور کرده و فنر ساعت زنگ می‌زند»

خلاصه که…

درس ام تموم شد و برگشتم مشهد و دانشجو رشته گرافیک شدم و همچنان دارم همین رشته رو ادامه میدم. همیشه تلاش کردم زندگیم ابعاد زیادی داشته باشه و تجربه های متفاوتی رو کسب کنم، دوچرخه سواری رو از دوران راهنمایی شروع کردم و اون سالها با دوچرخه‌ی ویوا که داشتم هر روز کوچه به کوچه‌ی شهرم رو متر می‌ کردم.
و آخر هفته ها میرفتم خارج از شهر طرقبه، شاندیز، آرامگاه فردوسی جاغرق، کنگ و…
کمی گذشت و رو آوردم به کوهنوردی از فتح کردن تپه های اطراف شهرم شروع کردم و توی برنامه ام دارم که چند تا قله داری و خارجی رو فتح کنم .. 

حرف آخر …

آرزو نـکن، اراده کـن

من همیشه رویاهای بزرگی داشتم، دوست داشتم متفاوت باشم متفاوت زندگی کنم و متفاوت فکر کنم، و این قسمت قشنگ ماجراست و درد از لحظه ای شروع میشه که کمتر کسی تو رو درک می‌ کنه و انگار شدی یه بافته جدا تافته ولــی ببین دوست من مهم اینه که هیچ وقت پشت خودت رو خالی نکنی ! یه ضرب در بزنی رو تمام نشدن ها روی تمام نتونستن هااا و با اراده و خودباوری که داری یه سیلی محکمی بزنی توی صورت روزگار … 
اون وقته که همه میان و ازت می پرسن: تو چطور تونستی از پسش بر بیای ؟

و پیشنهاد من به تو 

همه چیز رو، البته نه همه چــیز رو تست کن تجربه کن و اما در یک مسیر در یک راسته پیش برو و غرق شو دنیای امروز ما شده کلی آدم با دنیایی اطلاعات اما به عمق یک سانتی متر، متخصص بودن و داشتن یک مسیر شخصی سازی که مختص خودت هست امروزه خیلی ارزشمنده ..

زندگیت سر شار از حال خوب
اگه حرفی، سختی پیشنهادی واسم داری حتما بهم بگو ♥ 

ارسال پاسخ